Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

                                             ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA TERENIE KRÓLESTWA NIDERLANDÓW

 

  • Na granicach NL nie stosuje się ograniczeń wjazdu i stałej kontroli granicznej, jednak z racji tego, że Polska została przez Holandię uznana za kraj wysokiego ryzyka zakażenia Covid - 19, osobom wjeżdżającym z Polski rekomendowane jest poddanie się 10 - dniowej kwarantannie. Kwarantanna nie jest obowiązkowa, jednak część holenderskich partnerów firmy Euro Personnel wymaga, aby kandydaci przyjeżdżający z terenu RP, poddali się samoizolacji. W takim przypadku zapewnione jest zakwaterowanie i wyżywienie. W razie potrzeby, wykonywanie są szybkie, bezpłatne testy na obecność koronawirusa.

  • W przestrzeni publicznej obowiązuje nakaz noszenia maseczek dla osób powyżej 13 roku życia.

  • Od 15 grudnia 2020 r. do co najmniej 19 stycznia władze Holandii wprowadzają częściowy lockdown. Zamknięte zostają: sklepy (poza niezbędnymi), kina, teatry, salony fryzjerskie, kosmetyczne, restauracje, kawiarnie. Czynne pozostają: banki, urzędy, sądy, służba zdrowia i instytucje państwowe.

 

 

Lockdown w Holandii nie ma wpływu na funkcjonowanie miejsc pracy - firmy produkcyjne i szklarnie działają normalnie i nadal rekrutują nowych pracowników.

 

wstecz
Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 4/4
39-120 Sędziszów Małopolski