Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
Uzyskaj zwrot podatku z zagranicy
  • zasiłek Zorgtoeslag
  • zasiłek Kinderbijslag
  • rozłąkowe
Zgłoś się do nas i odzyskaj podatek.

Praca w ogrodnictwie

Praca w ogrodnictwie w Holandii to idealna opcja dla osób, które chcą zajmować się pielęgnacją roślin. Szukamy osób do zajmowania się kwiatami i warzywami zarówno w szklarniach, jak i na świeżym powietrzu. Jeśli lubisz rośliny i chcesz zdobyć doświadczenie w ich uprawie, zapraszamy do współpracy. Zapewniamy nie tylko legalne zatrudnienie i dobre warunki pracy, lecz również atrakcyjne zarobki. Nie czekaj i już teraz sprawdź oferty pracy w Holandii przy kwiatach.

Jak wygląda praca przy kwiatach w Holandii?

Holandia należy do jednych z największych producentów kwiatów na całym świecie. Z tego względu potrzeba tam wielu pracowników, których obowiązkiem będzie uprawa, pielęgnacja, zbieranie i sortowanie roślin. Praca przy kwiatach w Holandii wymaga dobrej aktywności fizycznej, jednakże osoby zatrudnione w tej branży mogą liczyć na wysokie zarobki. Jeśli chcesz zajmować się różami, storczykami lub innymi roślinami, wcześniej sprawdź, jakie będą Twoje obowiązki. Praca w szklarni przy kwiatach w Holandii najczęściej związana jest z ich sadzeniem, przycinaniem, usuwaniem chwastów, a nawet tworzeniem bukietów. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny także za pakowanie kwiatów do wysyłki.

Praca przy różach – Holandia

Praca w Holandii przy różach jest chętnie wybierana przez osoby, które lubią pielęgnację roślin i nie boją się robót fizycznych. Osoby zatrudnione w tym obszarze swoje obowiązki zazwyczaj realizują w szklarniach. Najczęściej zajmują się oni sadzeniem róż, obrywaniem pąków i liści, usuwaniem chwastów. plauzowaniem i innymi czynnościami pielęgnacyjnymi. Jeśli szukasz w Holandii pracy przy kwiatach, to najlepsza oferta, ponieważ nie wymaga doświadczenia.

Zrywanie i bukietowanie tulipanów

Miejsce pracy: Holandia

Stawka: od 14,77€

Szczegoły oferty

Sortowanie cebuli i czosnku

Miejsce pracy: Holandia

Stawka od: 14,77€

Szczegoły oferty

Sadzonki kwiatowe

Miejsce pracy: Holandia

Stawka od: 14,77€

Szczegoły oferty

Szklarnia z pomidorami

Miejsce pracy: Holandia

Stawka od: 14,77€

Szczegoły oferty

Pracownik produkcji cebulek kwiatowych

Miejsce pracy: Holandia

Stawka od: 14,77€

Szczegoły oferty
Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski