Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
Archiwum

Praca od zaraz z Euro Personnel agencją pośrednictwa pracy

Data dodania: 2018-04-25 14:11

Praca od zaraz w Holandii, tak to możliwe z Euro Personnel. Na szczęście, nie musisz posiadać specjalistycznych kwalifikacji, czy biegle mówić w j. angielskim czy niemieckim aby rozpocząć pracę w Holandii. Wśród osób poszukujących zatrudnienia kobiet i mężczyzn, przeważają osoby szukające pracy sezonowej, np. w sektorze rolniczo-ogrodniczym, produkcyjnym, logistyczno - magazynowym czy transportowym – takiej pracy, która będzie dostępna od zaraz.

Holandia to kraj, w którym można znaleźć wiele ofert pracy w szklarni, przy pielęgnacji i zbiorze kwiatów, owoców i warzyw, np. przy tulipanach, różach, ogórkach,pomidorach albo papryce. Pracę można dostać jako sprzątaczka, pielęgniarka, kucharz, kierowca zawodowy. Poszukuje się też pracowników z branży budowlanej, a także hydraulików, cieśli, dekarzy oraz mechaników. W związku z tym warto wcześniej sprawdzić, jakie trzeba spełniać wymagania, aby dostać taką pracę, a także warto wiedzieć, jakie dostaniemy wynagrodzenie.

 

Na czym polega praca?

Jeśli jest to praca, np. przy kwiatach doniczkowych, to obowiązkiem pracownika jest ich pielęgnacja, ścinanie oraz przesadzanie. Natomiast przy papryce trzeba zajmować się obrywaniem liści, podwiązywaniem sadzonek papryki. Obowiązki pracownika zależą od tego, przy czym się zatrudni, ponieważ coś innego trzeba robić, np. przy ogórkach, a coś innego przy kwiatach. 

 

Jakie są wymagania?

Niektórzy pracodawcy wymagają przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego albo niemieckiego. Jednak nie zawsze język ten jest wymagany, ponieważ przy niektórych ofertach mamy zaznaczone, że na miejscu będziemy mieć pomoc polskojęzycznego opiekuna. 

Czasami ważne jest doświadczenie w takiej pracy, ale nie zawsze musimy je mieć. Pracodawcy dokładnie wszystko zaznaczają w ogłoszeniu. 
Poza tym trzeba być osobą dokładną i precyzyjną, która potrafi się dostosować do wymagań. Liczy się również umiejętność pracy na różnych stanowiskach, ponieważ jednego dnia możemy zajmować się obrywaniem pomidorów, a drugiego ich sadzeniem. 

Pracownik powinien również być odpowiedzialny i uczciwy.

 

Jakie dokumenty są wymagane?

Podjęcie pracy w Holandii nie wymaga pozwolenia na pobyt i pracę. Osoba, która chce podjąć pracę musi jedynie posiadać aktualny dowód tożsamości (paszport lub dowód osobisty) oraz numer BSN (Burgerservicenummer). Można go otrzymać w holenderskim urzędzie miasta, właściwym dla miejsca zamieszkania. Agencje pośrednictwa pracy same wystosowują wniosek o przyznanie numeru BSN

 

Co oferuje pracodawca?

Taka praca jest na pewno pracą legalną w oparciu o umowę. W związku z tym mamy atrakcyjne wynagrodzenia, a niektórzy również oferują dodatki wakacyjne oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami. 

Do tego możemy liczyć na organizację transportu za granicę oraz na miejscu do pracy. Bardzo często to pracodawca zapewnia zakwaterowanie i może ono być bezpłatne albo płatne, ale są to niewielkie koszty, np. 80 Euro za tydzień, np. można mieszkać w domku po 2 – 5 osób.

Ubezpieczenie. Ponieważ praca jest legalna cała opłatę za ubezpieczenie można odzyskać przy rozliczeniu PIT.

Możemy też liczyć na pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu, więc takie oferty będą idealne dla osób, które nie znają języka nawet w komunikatywnym stopniu. 

 

Ile można zarobić?

Najczęściej wynagrodzenie za pracę w szklarni jest uzależnione od zadań pracownika, a w związku z tym można zarobić od 6 do 9,50 Euro brutto za godzinę, a czasami nawet 10,70  do 11.20 Euro. Wszystko zależy od wieku i powierzonych nam obowiązków. 

Wypłaty są co tydzień, bezpośrednio na indywidualne konto EUR każdego pracownika.

 

Holandia - dobre miejsce.

Holandia kojarzy się z kwitnącymi polami tulipanów i szklarniami. Czyli ogrodnictwo i rolnictwo. I w zasadzie słusznie, bowiem osoby, które przybywają tam szukać pracy, znajdują ją najczęściej przy zbieraniu kwiatów lub owoców. Coraz częściej osoby podejmuję pracę w sektorach budowlanym i transportowych. Nie jest to praca lekka ani ambitna, a jednak wdzięczna. Holandia to mały kraj który daje dużo możliwości.

Osoby, które myślą o pracy w Holandii zapraszamy już teraz do kontaktu z naszym biurem, tel. 172227137 lub 172227824 oraz do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy

wstecz
Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski