Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
Uzyskaj zwrot podatku z zagranicy
  • zasiłek Zorgtoeslag
  • zasiłek Kinderbijslag
  • rozłąkowe
Zgłoś się do nas i odzyskaj podatek.

Praca w Holandii na produkcji

Planujesz wyjazd za granicę i przeglądasz oferty w Holandii? U nas znajdziesz pracę na produkcji w różnych branżach. Nie wymagamy od Ciebie znajomości języka niderlandzkiego i angielskiego, a do tego nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego nauczysz się na miejscu. Nie czekaj i już teraz sprawdź przygotowane przez naszą agencję oferty pracy na produkcji w Holandii od zaraz!

Jak wygląda praca w Holandii na produkcji?

Do obowiązków pracownika produkcji w Holandii należy przede wszystkim obsługa maszyn i linii produkcyjnych, kontrola jakości gotowych wyrobów, a także ich sortowanie i pakowanie. Osoby pracujące w tym obszarze muszą przestrzegać zasad związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Aspekt ten jest szczególnie ważny w branży spożywczej. Praca na produkcji w Holandii rozpoczyna się od szkoleń, których celem jest przygotowanie zatrudnionych osób do wykonywania obowiązków oraz przekazanie informacji na temat panujących warunków i zasad.

Oferty pracy w Holandii na produkcji – w jakich branżach?

Pracownicy produkcyjni od zaraz są często poszukiwani w Holandii do pracy w różnych obszarach. Nasza agencja proponuje m.in. zatrudnienie przy produkcji:

  • cebulek kwiatowych,
  • suchej karmy dla zwierząt,
  • rolnej,
  • ledowych lamp – np. szklarniowych i stadionowych.

Inną naszą propozycją jest produkcja żywności. Na tym stanowisku do obowiązków pracownika należy pakowanie i sortowanie wędlin, szynek, sałatek, sosów, majonezów, przekąsek, jaj, ryb, ketchupów, mięsa, serów i innych artykułów spożywczych. Ponadto oferujemy pracę w Holandii na produkcji związaną z pakowaniem zup i przypraw oraz tworzeniem bukietów kwiatowych.

Dlaczego warto wybrać pracę w Holandii na produkcji?

Oferty pracy w Holandii na produkcji cieszą się dużym zainteresowaniem z kilku powodów. Przede wszystkim w ten sposób można zyskać cenne doświadczenie zawodowe, nauczyć się języków obcych (praca z osobami z różnych krajów), a także liczyć na wysokie wynagrodzenie. Osoby współpracujące z naszą agencją mają też zagwarantowane holenderskie ubezpieczenie zdrowotne, zakwaterowanie, dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne, darmowe dojazdy do pracy i domu, pomoc koordynatora oraz legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Jesteś zainteresowany pracą na produkcji w Holandii? A może potrzebujesz dodatkowych informacji? Wszystkiego dowiesz się od naszych pracowników. Zapraszamy do kontaktu!

Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski