Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
Uzyskaj zwrot podatku z zagranicy
  • zasiłek Zorgtoeslag
  • zasiłek Kinderbijslag
  • rozłąkowe
Zgłoś się do nas i odzyskaj podatek.

Polacy chętnie wybierają się do krajów Europy Zachodniej w celu podjęcia zatrudnienia. Jednym z najczęstszych kierunków jest Holandia. W tym kraju pracę znajdą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Chętnie wybieranymi miejscami są zakłady produkcyjne, fabryki czy szklarnie. Osoby zainteresowane legalnym zatrudnieniem za granicą zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ofert pracy dla kobiet w Holandii.

Szukasz pracy w Holandii od zaraz dla kobiet? Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ofert, jakie znajdują się na naszej stronie internetowej. Proponujemy zatrudnienie na rozmaitych stanowiskach. Dla kobiet idealnym wyborem jest praca na produkcji. W tym obszarze do obowiązków pracownika należy m.in. pakowanie i sortowanie zup i przypraw oraz innych artykułów spożywczych m.in. serów, wędlin, szynek, sałatek czy mięs. Często wybieranym miejscem pracy w Holandii dla kobiet jest fabryka serów. Na tym stanowisku mogą zajmować się one np. pakowaniem gotowych wyrobów do kartonów. Wśród pozostałych opcji wyróżnić można przetwórnie rybne (czyszczenie i filetowanie ryb), a także prace polowe i w szklarni. Zwykle związane są one z pielęgnacją i zrywaniem kwiatów i innych roślin.

Praca dla kobiet w Holandii – dlaczego warto wybrać nasze oferty?

Można wymienić wiele powodów świadczących o tym, że proponowane przez nas oferty pracy dla kobiet w Holandii są dobrym wyborem. Przede wszystkim zapewniamy legalne zatrudnienie u zweryfikowanych pracodawców. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i dużą liczbę godzin, dzięki czemu do Polski wrócisz nie tylko z doświadczeniem, lecz również ze sporą ilością pieniędzy. Gwarantujemy też darmowe dojazdy do pracy i powroty, ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz dodatki wakacyjne, urlopowe i zmianowe. Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz znaleźć zatrudnienie za granicą, już teraz sprawdź nasze oferty pracy dla kobiet w Holandii i prześlij swoje CV.

Pakowanie zup i przypraw

Miejsce pracy: Holandia

Stawka od: 14,33€

 

Szczegoły oferty

Sadzonki kwiatowe

Miejsce pracy: Holandia

Stawka od: 14,33€

 

Szczegoły oferty

Cebulki kwiatowe

Miejsce pracy: Holandia

Stawka: od 14,33€

 

Szczegoły oferty
wstecz
Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski