Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
Uzyskaj zwrot podatku z zagranicy
  • zasiłek Zorgtoeslag
  • zasiłek Kinderbijslag
  • rozłąkowe
Zgłoś się do nas i odzyskaj podatek.

Praca dla pary w Holandii od zaraz

Szukasz pracy dla dwojga w Holandii, ponieważ planujesz wyjazd za granicę ze swoim partnerem? U nas znajdziesz wiele ofert, które z pewnością Cię zainteresują! Jako renomowana agencja proponujemy wyłącznie legalną pracę w Holandii dla par. Wystarczy, że poinformujesz nas o Waszych umiejętnościach, doświadczeniu i oczekiwaniach, a my przedstawimy najlepsze opcje. Aktualne oferty pracy dla par w Holandii związane są m.in. z produkcją żywności, przygotowywaniem zamówień do wysyłki czy pielęgnacją kwiatów. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, ponieważ każdego dnia pojawiają się nowe oferty.

Praca na stanowisku order picker w Holandii dla par

Ty lub Twoja druga połówka macie doświadczenie w pracy na magazynie? Jeśli tak, mamy dla Was ciekawą ofertę. Szukamy osób na stanowisko order picker. Ta propozycja zatrudnienia w Holandii dla par wymaga umiejętności szybkiego znajdowania określonych produktów i przygotowywania ich do wysyłki. Od pracowników na tym stanowisku wymagamy dużej dokładności i doskonałej organizacji pracy. Niezbędna może okazać się także sprawność fizyczna. Jeśli szukasz innej propozycji, sprawdź nasze pozostałe aktualne oferty pracy w Holandii dla par.

Praca w szklarni dla par w Holandii

Przeglądając oferty pracy za granicą dla par, z pewnością natrafisz na wiele ciekawych propozycji. W Holandii dużym zainteresowaniem cieszą się roboty wykonywane w szklarniach. Najczęściej związane są one z pielęgnacją kwiatów i warzyw. Jeśli lubisz pracę fizyczną np. przy pomidorach, storczykach, różach, tulipanach, trawach ozdobnych lub innych roślinach, nie zwlekaj i aplikuj już teraz. Praca w szklarni w Holandii dla par dotyczy głównie pielęgnacji, ścinania, zbioru, etykietowania, pakowania i przygotowywania do wysyłki warzyw i kwiatów.

Praca sezonowa dla par w Holandii – dlaczego warto?

Wraz ze swoim partnerem szukasz stabilnego zatrudnienia na kilka tygodni lub miesięcy? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy rozmaite prace sezonowe w Holandii dla par. Dzięki współpracy z naszą agencją w krótkim czasie zarobisz sporo pieniędzy, a dodatkowo zyskasz doświadczenie i będziesz mógł nauczyć się nowych rzeczy, które przydadzą Ci się w przyszłości. Zatrudnienie sezonowe to idealna opcja np. dla studentów. Oferujemy przede wszystkim pracę fizyczną przy pielęgnacji kwiatów i warzyw, a także na produkcji i w magazynach. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi propozycjami.

Praca w szklarni z kwiatami i warzywami

Miejsce pracy: Holandia

Stawka: od 14,77€

Szczegoły oferty

Zrywanie i bukietowanie tulipanów

Miejsce pracy: Holandia

Stawka: od 14,77€

Szczegoły oferty
Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski