Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
Uzyskaj zwrot podatku z zagranicy
  • zasiłek Zorgtoeslag
  • zasiłek Kinderbijslag
  • rozłąkowe
Zgłoś się do nas i odzyskaj podatek.

Praca w Holandii dla studentów

W poszukiwaniu nowych możliwości wiele osób z Polski kieruje swoje kroki za granicę. Praca w Holandii dla studentów zapewnia dobre wynagrodzenie i daje szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz kulturowego. Wspomniany kraj jest jednym z liderów innowacji w Europie, co przyciąga młodych ludzi z całego świata. Studenci decydują się na pracę w Holandii również ze względu na elastyczny grafik. Dzięki temu mogą połączyć życie zawodowe z nauką. Ponadto Holandia jest krajem otwartym i tolerancyjnym, co sprawia, że młodzi ludzie z różnych stron świata czują się tam komfortowo i zawierają nowe znajomości, które mogą być przydatne w przyszłej karierze zawodowej.

Praca w Holandii dla studentów obejmuje rozmaite sektory. Klienci naszej agencji mogą zatrudnić się np. przy pakowaniu paczek, w branży rolniczej, sadowniczej, usługowej albo na produkcji lub w magazynie. Studentom oferujemy także pracę przy sortowaniu cebulek kwiatowych.

Możliwość rozwoju w Holandii – praca dla studentów

Podjęcie pracy w Holandii to nie tylko korzyści finansowe, lecz również doskonała okazja do rozwoju osobistego i zawodowego. Przebywanie w międzynarodowym środowisku pozwala na doskonalenie umiejętności językowych, a zwłaszcza angielskiego, który jest powszechnie używany w holenderskich miejscach pracy. Ponadto doświadczenie zdobyte za granicą jest wysoko cenione przez pracodawców na całym świecie, a to zwiększa perspektywy zawodowe po powrocie do Polski. Jeśli dodatkowo zależy Ci na kształtowaniu miękkich umiejętności, pomoże Ci w tym zatrudnienie w Holandii. Praca dla studentów w tym kraju to doskonała okazja do nauczenia się zarządzania czasem, współpracy z innymi osobami oraz komunikacji międzykulturowej.

Praca sezonowa w Holandii dla studentów – opcja idealna na wakacje

Chcesz pożytecznie wykorzystać okres wakacyjny, a do tego zarobić i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Jeśli tak, to skorzystaj z naszej oferty tymczasowego zatrudnienia za granicą. Proponujemy pracę sezonową w Holandii dla studentów. Oferty tego typu dotyczą m.in. branży rolniczej (zbieranie owoców i warzyw). Obszar ten jest chętnie wybierany przez młode osoby, ponieważ godziny są elastyczne, a wynagrodzenie atrakcyjne. Inne popularne miejsca pracy sezonowej w Holandii dla studentów związane są np. z sortowaniem i pakowaniem cebulek kwiatów, a także cięciem rozwiniętych kwiatów. Młode osoby zatrudniane są też w zakładach produkcyjnych.

Sadzonki kwiatowe

Miejsce pracy: Holandia

Stawka od: 14,33€

Szczegoły oferty

Produkcja żywności

Miejsce pracy: Holandia

Stawka od: 14,33€

Szczegoły oferty

Produkcja hamburgerów

Miejsce pracy: Holandia

Stawka: od 14,33€

Szczegoły oferty

Produkcja żywności

Miejsce pracy: Holandia

Stawka od: od 14,33€

Szczegoły oferty

Sadzonki kwiatowe

Miejsce pracy: Holandia

Stawka od: 14,33€

Szczegoły oferty

Pracownik produkcji - cebulki, kwiaty, stroiki, itp.

Miejsce pracy: Holandia

Stawkaod 13,08€

Szczegoły oferty

Produkcja  mrożonych wegetariańskich hamburgerów

Miejsce pracy: Holandia

Stawka: od 13,08€

Szczegoły oferty
Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski