Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Nasze usługi

Jako przedsiębiorca, zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w biznesie odgrywają pracownicy. Nie trzeba Cię przekonywać, że zatrudnienie odpowiedniej kadry to klucz do sukcesu i źródło przewagi konkurencyjnej. Jednocześnie masz świadomość, jak trudno obecnie znaleźć dobrych pracowników. Co w tej sytuacji? Skorzystaj z naszej pomocy i powierz nam rekrutację, a oszczędzisz nerwy, czas i pieniądze.

Najważniejszy kapitał – ludzki

Zatrudnienie pracowników to jedna z najważniejszych decyzji w Twojej działalności biznesowej. Od tego, z kim będziesz współpracować, zależy to, czy i jak szybko uda Ci realizować plany i strategie. Nie mówiąc już o atmosferze w pracy i motywacji całej załogi, na które wpływa postawa każdego pracownika z osobna.

Dlatego niezwykle ważne jest zatrudnienie właściwych osób, które z jednej strony odpowiednio wywiązują się ze swoich obowiązków, a z drugiej spełniają Twoje wymagania płacowe i osobowościowe. Nie jest to łatwym zadaniem i wymaga nie tylko poświecenia wiele czasu, ale również dużych nakładów finansowych. Chcesz ich uniknąć? Jako doświadczona agencja pracy pomożemy Ci w tym.

Oszczędź czas i pieniądze na rekrutacji

Zapomnij o wielogodzinnym przepytywaniu kandydatów, z którego i tak nic nie wynika. Nie marnuj czasu na przeglądanie dziesiątek CV, z których żadne nie pasuje do Twoich wymagań. Oszczędź pieniądze na wykonywaniu zbędnych rzeczy, którymi zajmiemy się za Ciebie. Szybko, pewnie i z oczekiwanym efektem znajdziemy pracownika spełniającego Twoje oczekiwania.

Zapewniamy:

  • rzetelną weryfikację kandydatów;
  • skuteczną i kompetentną rekrutację pracowników;
  • współpracę z firmami z dowolnej branży;
  • poszukiwanie pracowników niezależnie od liczby i rodzaju stanowisk;
  • oszczędność czasu i pieniędzy na rekrutacji pracowników.

Zgłoś się do nas zawsze, kiedy poszukujesz pracowników – pomagamy niezależnie od branży, charakteru działalności, formy zatrudnienia, liczby i rodzaju stanowisk, na które prowadzisz rekrutację. Bez względu na to, czy potrzebujesz setek ludzi do pracy na produkcji, czy kilku wysoko wykwalifikowanych specjalistów w wąskiej dziedzinie, wyszukamy dla Ciebie odpowiednie osoby.

Profesjonalna agencja pracy do usług

Jako doświadczona agencja zatrudnienia, posiadamy dostęp do tysięcy profili kandydatów, wśród których znajdujemy osoby odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Jeśli nie, poszukamy nowych kandydatów, tak abyś w krótkim czasie mógł skompletować kompetentną, efektywną, profesjonalną i zgraną kadrę. Wiedza i wieloletnia praktyka w rekrutacji pracowników pozwalają nam skrupulatnie i rzetelnie oceniać kompetencje kandydatów.

W zależności od potrzeb Państwa jako pracodawcy, stosujemy następujące modele współpracy:

Rekrutujemy wyłącznie sprawdzonych pracowników, którzy sprostają postawionym przed nimi wymaganiom. Jeżeli ich poszukujesz i chcesz oszczędzić czas oraz pieniądze na rekrutacji, już dziś nawiąż z nami współpracę. Skontaktuj się z nami, a problem z poszukiwaniem pracownika zmieni się w zyskowną i perspektywiczną inwestycję w najlepszą kadrę!

Zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego.

 

Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski