Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
Archiwum

Jakiej pracy podjąć się w Holandii?

Data dodania: 2024-02-15 11:26

Szukasz nowego zajęcia i rozważasz wyjazd za granicę w celu znalezienia zatrudnienia? Sprawdź, jaka praca czeka na Ciebie w Holandii! Agencje najczęściej szukają osób do wykonywania robót fizycznych. Zwykle dotyczą one uprawy warzyw i pielęgnacji kwiatów. Możesz też zatrudnić się na produkcji lub magazynie. Do największych zalet pracy w Holandii zaliczają się stabilne warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, a także możliwość zdobycia nowego doświadczenia i poznania innej kultury. Nie czekaj i już teraz zobacz, jaka praca w Holandii jest idealna dla Ciebie.    

W artykule znajdziemy: 

  1. Praca przy uprawie warzyw   
  2. Pielęgnacja kwiatów    
  3. Zatrudnienie na produkcji    
  4. Praca na magazynie    
  5. Dlaczego warto pracować w Holandii? 

Praca przy uprawie warzyw   

Zastanawiasz się nad tym, jaka praca w Holandii będzie dla Ciebie odpowiednia? Ciekawą opcją jest zatrudnienie przy uprawie warzyw. To doskonałe rozwiązanie, jeśli szukasz stabilnej, całorocznej pracy. Co więcej, nie musisz mieć doświadczenia. Wystarczy, że masz zamiłowanie do pielęgnacji roślin, a reszty nauczysz się na miejscu. Do głównych obowiązków pracownika uprawy należy wysiewanie nowych sadzonek, podlewanie i nawożenie warzyw, pielęgnacja roślin oraz zbiory plonów. Oprócz tego osoby z tej branży zajmują się sprawdzaniem klimatu wewnątrz szklarni, w tym powietrza i gleby, a także czyszczeniem całej konstrukcji. Pracownicy z większym doświadczeniem mogą uzyskać licencję na wykonywanie oprysków i poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą odżywiania warzyw. Oczywiście wraz z rozwojem i dodatkowymi obowiązkami rośnie też wynagrodzenie.    

Pielęgnacja kwiatów    

Holandia często nazywana jest krajem tulipanów. Jednak nie są to jedyne kwiaty, jakie są uprawiane we wspomnianym kraju. Jeśli lubisz ogrodnictwo, a pielęgnacja róż, storczyków, tulipanów itp. jest Twoją pasją, znajdź zatrudnienie w tej branży. Uprawa roślin to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w Holandii, dlatego wiele agencji oferuje pracę w tym obszarze. Zatrudnienie przy kwiatach mogą znaleźć zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Praca najczęściej wykonywana jest w szklarniach, aczkolwiek niekiedy także na polach i w halach. Do obowiązków osób zajmujących się uprawą kwiatów należy przede wszystkim ich sadzenie, pielęgnacja i sortowanie oraz układanie bukietów z ciętych roślin. Jeśli nie wiesz, jaką pracę w Holandii wybrać, zatrudnienie przy kwiatach to idealne opcja, ponieważ agencje oferują atrakcyjne zarobki.    

Zatrudnienie na produkcji    

Praca na polu lub w szklarni nie jest dla Ciebie? W Holandii bez problemu znajdziesz zatrudnienie w innych sektorach. Jednym z nich jest produkcja. To chętnie wybierany obszar przez wiele osób, ponieważ wykonywane czynności nie są skomplikowane. W związku z tym przed rozpoczęciem pracy nie musisz mieć specjalnego doświadczenia. Osoby zatrudnione na produkcji najczęściej zajmują się kontrolowaniem, segregacją, układaniem i pakowaniem towarów oraz przygotowywaniem zamówień. Poza tym do obowiązków pracowników należy etykietowanie produktów i obsługa maszyn, w tym linii produkcyjnej.    

Praca na magazynie    

Jaka praca w Holandii będzie idealna zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i bez niego? Jedną z najlepszych opcji jest zatrudnienie na magazynie. Dla początkujących osób praca na stanowisku order picker to idealna okazja do nauczenia się nowych rzeczy. Będą oni odpowiedzialni przede wszystkim za przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie towarów. Z kolei bardziej doświadczeni pracownicy mogą spróbować swoich sił na stanowisku operatora wózka widłowego lub team leadera. Jednak w tym drugim przypadku wymagana jest znajomość języka obcego, np. angielskiego. Praca na magazynie to doskonały wybór zarówno dla osób szukających stałego zatrudnienia, jak i dla tych, którzy chcą sobie dorobić sezonowo.    

Dlaczego warto pracować w Holandii?    

Niezależnie od tego, na jaką pracę w Holandii się zdecydujesz, możesz liczyć na atrakcyjne zarobki. Są one znacznie większe niż w Polsce na podobnych stanowiskach. Kolejnym atutem jest możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Praca w Holandii to także świetna okazja do rozwoju zawodowego, ponieważ pracodawcy przeprowadzają wiele szkoleń. Co więcej, w większości przypadków nie musisz znać języków obcych. Szukając zatrudnienia przez agencję, możesz mieć też pewność, że będzie ono stabilne, a warunki przejrzyste i korzystne dla Ciebie.    

wstecz
Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski