Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Jak działamy

Analiza potrzeb Klienta

Na podstawie rozmowy analizujemy Państwa potrzeby, oraz ustalamy jaki model usług najlepiej do Państwa pasują.

Modele usług:

  • Doradztwo personalne – usługa znalezienia pracownika, związana z jednokrotną opłata za znalezienie pracownika. Następnie zatrudnienie Kandydata bezpośrednio w firmie Klienta.
  • Pracownik tymczasowy – wynajem pracownika na godziny, dni lub miesiące przez agencje która będzie pracodawcą dla wynajmowanych pracowników. 
  • Pracownik z Ukrainy
  • PFRON - zatrudnienie osób niepełnosprawnych
Wizyta w firmie Klienta
W miarę możliwości odwiedzamy przedsiębiorstwo Klienta, zapoznajemy się z ze specyfiką działalności która daje nam wyobrażenie stanowiska pracy. Podpisanie umowy o współpracy.
Opracowanie profilu kandydata
Wspólnie z klientem opracowujemy profil kandydata, dla każdego stanowiska dla którego poszukiwany jest pracownik. Profil Kandydata zwykle zawiera informacje o wykształceniu, umiejętnościach, wymaganych kursach. Określany jest wymagany poziom doświadczenia Kandydata (wykwalifikowana osoba z dużym oświadczeniem, wykwalifikowana osoba z przeciętnym doświadczeniem, osoba do przyuczenia w zawodzie) 
Wykorzystanie bazy danych – selekcja kandydatów
Aktualizujemy nasza bazę HR zamieszczając ogłoszenia w witrynach agencji oraz na sprawdzonych platformach ogłoszeniowych. Kompletujemy dokumenty aplikacyjne. Dokonujemy wstępnej selekcję kandydatów pod kątem opracowanego profilu wymaganego kandydata. Tworzymy grupę potencjalnych kandydatów odpowiadających profilowi stanowiska
Rozmowa telefoniczna
Nasi konsultanci przeprowadzają wywiad telefoniczny z wybranymi kandydatami, w celu weryfikacji i uzupełnienia informacji zawartych w dokumentach aplikacyjnych. W wyniku tego etapu następuje kolejna selekcja kandydatów. Tak wyselekcjonowanych kandydatów zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną.
Rozmowa kwalifikacyjna
Podczas spotkania mamy możliwość wstępnego poznania kandydatów, oceny czy kandydat jest osobą odpowiednią do danego stanowiska. Sprawdzamy kompetencje i weryfikujemy przesłane dokumenty (świadectwa pracy, opinie, certyfikaty). 
Prezentacja pracodawcy wyselekcjonowanych kandydatów
Przedstawiamy Państwu listę wyselekcjonowanych kandydatów. Umożliwiamy zapoznanie się z dokumentami i spotkanie z wybranymi osobami.
Zatrudnienie Pracownika

Po podjęciu decyzji o wyborze konkretnej osoby pracownik może być zatrudniony w Państwa przedsiębiorstwie. Wystawienie faktury VAT za wykonaną usługę.

 

 

 

 

 

 
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski