Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

W związku z zapewnieniem bezpieczeństwa naszym pracownikom oraz klientom w dobie epidemii Covid - 19, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

 

     Nasze biuro w Ropczycach jest nadal czynne, ale wszelkie wizyty radzimy ograniczyć do niezbędnego minimum.  Szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert, a także ogólnych zasad wyjazdów do pracy za granicą, można uzyskać telefonicznie, bez wychodzenia z domu. 

 

 

Z uwagi na nowe obostrzenia, ogłoszone przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, które wchodzą w życie z dniem 28. 12. 2020 r., pragniemy poinformować, że nie zmieniamy zasad funkcjonowania naszego biura. W dalszym ciągu w swojej ofercie posiadamy wiele bieżących i aktualnych ofert pracy na terenie Holandii, wyjazdy odbywają się bez przeszkód. Usługa przewozu osób świadczona jest sposób płynny i nieprzerwany, przy zachowaniu  nadal obowiązujących przepisów, z uwzględnieniem wszelkich procedur obowiązujących w czasie pandemii Covid - 19.  

Jednym z ważniejszych obostrzeń jest wprowadzona 10-dniowa kwarantanna dla osób, które powracają do Polski w dniach od 28 grudnia do 17 stycznia i korzystają z transportu zbiorowego. W ramach ścisłości, osoby przyjeżdżające z zagranicy w dniu 27. 12. 2020 będą już objęte wskazaną kwarantanną, ponieważ przekroczą granicę polską już po północy.

W przypadku pytań lub niejasności prosimy o kontakt z naszym biurem od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

 

 

 

wstecz
Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 4/4
39-120 Sędziszów Małopolski