Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

 

Doradztwo Personalne - Usługa znalezienia pracownika do pracy stałej

Znalezienie odpowiednich osób w celu zatrudnienia na stałe jest procesem kosztownym i przede wszystkim czasochłonnym. Jeśli doświadczają Państwo trudność w znalezieniu odpowiedniego Kandydata, poszukiwanie pracownika dłuży się a akceptacja wyboru pracownika następuje z małego grona Kandydatów to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Agencja Pracy Euro Personnel oferuje usługę selekcji i rekrutacji Kandydatów, zapewniając Klientowi oszczędność czasu i kosztów. Rekrutacja kandydatów jest prowadzana przez doświadczonych specjalistów, posiadamy dedykowany System Rejestracji Kandydatów HR oraz tysiące osób w bazie danych. Przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzimy w oparciu o szczegółowe kryteria wyznaczone przez Klienta, a o całym procesie informujemy na bieżąco.

Korzyści dla Klienta:

  • Oszczędność czasu i pieniędzy, zaangażowanych w proces rekrutacyjny. Opracowaniem ogłoszeń, prowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych, badaniem motywacji i kompetencji, testowaniem i sprawdzaniem referencji zajmuje się Agencja Pracy Euro Personnel
  • Przedstawiamy Państwu listę wyselekcjonowanych Kandydatów. Umożliwiamy zapoznanie się z dokumentami i spotkanie z wybranymi osobami
  • Dla każdego projektu rekrutacji udzielamy gwarancji.

Czas realizacji projektu

Czas realizacji projektu rekrutacyjnego waha się od 1 do 4 tygodni od dnia podpisania umowy z Klientem. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi znalezienia pracownika, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Gwarancja

W trosce o ciągłe zadowolenie naszych Klientów, ponosimy odpowiedzialność za każdy przeprowadzony projekt rekrutacyjny. Nasze usługi podlegają 1-3 miesięcznej gwarancji powtórnej rekrutacji. Gwarancja jest zależna od stanowiska i biegnie od chwili zatrudnienia pracownika. W ramach gwarancji zapewniamy kolejnego kandydata bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych kosztów rekrutacyjnych. 

Koszt usługi

Koszt usługi jest indywidualnie ustalany z każdym Klientem. Płatność za skuteczną rekrutację następuje dopiero po podpisaniu umowy lub listu intencyjnego z wybranym kandydatem. Nie ma więc potrzeby wpłacania zaliczki na poczet zleconej usługi. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi znalezienia pracownika prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu 172227824. 

Zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego.

wstecz
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski