Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Dla pracodawcy

Doradztwo Personalne - Usługa znalezienia pracownika do pracy stałej

Znalezienie odpowiednich osób w celu zatrudnienia na stałe jest procesem kosztownym i przede wszystkim czasochłonnym. Jeśli doświadczają Państwo trudność w znalezieniu odpowiedniego Kandydata, poszukiwanie pracownika dłuży się a akceptacja wyboru pracownika następuje z małego grona Kandydatów to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Agencja Pracy Euro Personnel oferuje usługę selekcji i rekrutacji Kandydatów, zapewniając Klientowi oszczędność czasu i kosztów. Rekrutacja kandydatów jest prowadzana przez doświadczonych specjalistów, posiadamy dedykowany System Rejestracji Kandydatów HR oraz tysiące osób w bazie danych. Przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzimy w oparciu o szczegółowe kryteria wyznaczone przez Klienta, a o całym procesie informujemy na bieżąco.

Korzyści dla Klienta:

 • Oszczędność czasu i pieniędzy, zaangażowanych w proces rekrutacyjny. Opracowaniem ogłoszeń, prowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych, badaniem motywacji i kompetencji, testowaniem i sprawdzaniem referencji zajmuje się Agencja Pracy Euro Personnel
 • Przedstawiamy Państwu listę wyselekcjonowanych Kandydatów. Umożliwiamy zapoznanie się z dokumentami i spotkanie z wybranymi osobami
 • Dla każdego projektu rekrutacji udzielamy gwarancji.

Czas realizacji projektu

Czas realizacji projektu rekrutacyjnego waha się od 1 do 4 tygodni od dnia podpisania umowy z Klientem. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi znalezienia pracownika, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Gwarancja

W trosce o ciągłe zadowolenie naszych Klientów, ponosimy odpowiedzialność za każdy przeprowadzony projekt rekrutacyjny. Nasze usługi podlegają 1-3 miesięcznej gwarancji powtórnej rekrutacji. Gwarancja jest zależna od stanowiska i biegnie od chwili zatrudnienia pracownika. W ramach gwarancji zapewniamy kolejnego kandydata bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych kosztów rekrutacyjnych. 

Koszt usługi

Koszt usługi jest indywidualnie ustalany z każdym Klientem. Płatność za skuteczną rekrutację następuje dopiero po podpisaniu umowy lub listu intencyjnego z wybranym kandydatem. Nie ma więc potrzeby wpłacania zaliczki na poczet zleconej usługi. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi znalezienia pracownika prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu 172227824. 

Zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego.

  Wypromuj swoją firmę w terenie. Prowadzone bezpośrednio działania marketingowe pomogą Ci zrealizować główne cele biznesowe. Wykorzystaj więc moc field marketingu i daj się poznać swoim potencjalnym klientom. 

  Kluczem do sukcesu jest nie tylko odpowiednio zaplanowana strategia, ale przede wszystkim ludzie reprezentujący Twoją firmę. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich pracowników – hostess i promotorów. To w dużej mierze od nich zależeć będzie, czy akcja marketingowa pozwoli osiągnąć zamierzone efekty i cele.
  W ramach naszej współpracy, uzyskasz dostęp do sprawdzonych hostess i promotorów, którzy będą prezentować Twoją firmę na zewnątrz.
   
  Świadczymy usługi w zakresie wynajmu personelu na takie wydarzenia jak:
  • targi branżowe
  • konferencje
  • akcje promocyjne prowadzone np. w hipermarketach,
  • degustacje
  • akcje ulotkowe
  • różnego typu eventy.
  Dlaczego warto skorzystać z usług merchandisingu:
  • Oszczędzasz czas związany z poszukiwaniem hostess i promotorów.
  • Redukujesz koszty ponoszone w związku z kosztowną rekrutacją.
  • Ograniczasz ryzyko związane z zatrudnieniem niekompetentnej hostessy lub promotora.
  • Brak problemów związanych z rotacją pracowników terenowych,
   
  Dotrzyj do profesjonalnych hostess i promotorów. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
   Dane do kontaktu
   Jesteśmy do Państwa dyspozycji
   od poniedziałku do piątku
   w godzinach: 8⁰⁰ – 16⁰⁰.

    

   Euro Personnel
   Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

   ul. Kościuszki 10
   39-100 Ropczyce

   tel./fax: 17 22 27 137

   tel.        17 22 27 824
   e-mail: biuro@europersonnel.pl

   Wyślij nam wiadomość
   Skontaktuj się z nami
   Euro Personnel
   Agencja Pracy
   ul. Kościuszki 10
   39-100 Ropczyce
   biuro@europersonnel.pl
   tel./fax: 17 22 27 137
   tel. 17 22 27 824