Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Blog

Archiwum

Praca w Holandii 2021 - czy się opłaca?

Zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy za granicę? Praca w Holandii to bardzo dobry pomysł.

Podstawowe informacje dla osób, które chcą podjąć pracę w Holandii

Aby wyjechać do pracy do Holandii za pośrednictwem Agencji Euro Personnel, należy mieć: ważny, nieuszkodzony dokument tożsamości, dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego, dokument z numerem BSN (jeżeli jest; jeżeli osoba wyjeżdża do Holandii po raz pierwszy, numer BSN zostanie wyrobiony na miejscu), prawo jazdy (jeżeli jest) oraz pieniądze na zakupy spożywcze (pierwsza pensja jest przelewana w trzecim tygodniu pracy).

Tulipany

Kojarzone są przede wszystkim z Holandią, jednak ich ojczyzną jest Turcja. W naturalnych warunkach rosną w Europie Południowej, północnej Afryce, Azji – od Turcji, przez Iran, góry Pamir i Hindukusz, stepy Kazachstanu, po północno-wschodnie Chiny i Japonię.

Praca od zaraz z Euro Personnel agencją pośrednictwa pracy

Praca od zaraz w Holandii, tak to możliwe z Euro Personnel. Na szczęście, nie musisz posiadać specjalistycznych kwalifikacji, czy biegle mówić w j. angielskim czy niemieckim aby rozpocząć pracę w Holandii. Wśród osób poszukujących zatrudnienia kobiet i mężczyzn, przeważają osoby szukające pracy sezonowej, np. w sektorze rolniczo-ogrodniczym, produkcyjnym, logistyczno - magazynowym czy transportowym – takiej pracy, która będzie dostępna od zaraz.

Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 4/4
39-120 Sędziszów Małopolski
biuro@europersonnel.pl
tel./fax: 17 22 27 137
tel. 17 22 27 824