Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Blog

Archiwum

Podstawowe informacje dla osób, które chcą podjąć pracę w Holandii

Aby wyjechać do pracy do Holandii za pośrednictwem Agencji Euro Personnel, należy mieć: ważny, nieuszkodzony dokument tożsamości, dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego, dokument z numerem BSN (jeżeli jest; jeżeli osoba wyjeżdża do Holandii po raz pierwszy, numer BSN zostanie wyrobiony na miejscu), prawo jazdy (jeżeli jest) oraz pieniądze na zakupy spożywcze (pierwsza pensja jest przelewana w trzecim tygodniu pracy).

Tulipany

Kojarzone są przede wszystkim z Holandią, jednak ich ojczyzną jest Turcja. W naturalnych warunkach rosną w Europie Południowej, północnej Afryce, Azji – od Turcji, przez Iran, góry Pamir i Hindukusz, stepy Kazachstanu, po północno-wschodnie Chiny i Japonię.

Praca od zaraz z Euro Personnel agencją pośrednictwa pracy

Praca od zaraz w Holandii, tak to możliwe z Euro Personnel. Na szczęście, nie musisz posiadać specjalistycznych kwalifikacji, czy biegle mówić w j. angielskim czy niemieckim aby rozpocząć pracę w Holandii. Wśród osób poszukujących zatrudnienia kobiet i mężczyzn, przeważają osoby szukające pracy sezonowej, np. w sektorze rolniczo-ogrodniczym, produkcyjnym, logistyczno - magazynowym czy transportowym – takiej pracy, która będzie dostępna od zaraz.

Zmiana pracy - kiedy warto o niej pomysleć

Jeszcze kilkanaście lat temu większość osób niemal całe swoje zawodowe życie spędzała w tym samym pokoju, często na tym samym stanowisku i w jednej firmie. Pomimo, że zmiana pracodawcy niewątpliwie wiąże się ze stresem, obawą przed natłokiem nowych obowiązków czy utratą stabilizacji, coraz więcej osób decyduje się na ten krok. Co nas do tego skłania? Jak pokazuje badanie są to najczęściej dwa czynniki; przede wszystkim większe zarobki lub możliwość awansu na wyższe stanowisko. 

 

Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Kościuszki 10
39-100 Ropczyce
biuro@europersonnel.pl
tel./fax: 17 22 27 137
tel. 17 22 27 824