Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Blog

Archiwum

Tulipany

Kojarzone są przede wszystkim z Holandią, jednak ich ojczyzną jest Turcja. W naturalnych warunkach rosną w Europie Południowej, północnej Afryce, Azji – od Turcji, przez Iran, góry Pamir i Hindukusz, stepy Kazachstanu, po północno-wschodnie Chiny i Japonię.

Praca od zaraz z Euro Personnel agencją pośrednictwa pracy

Praca od zaraz w Holandii, tak to możliwe z Euro Personnel. Na szczęście, nie musisz posiadać specjalistycznych kwalifikacji, czy biegle mówić w j. angielskim czy niemieckim aby rozpocząć pracę w Holandii. Wśród osób poszukujących zatrudnienia kobiet i mężczyzn, przeważają osoby szukające pracy sezonowej, np. w sektorze rolniczo-ogrodniczym, produkcyjnym, logistyczno - magazynowym czy transportowym – takiej pracy, która będzie dostępna od zaraz.

Zmiana pracy - kiedy warto o niej pomysleć

Jeszcze kilkanaście lat temu większość osób niemal całe swoje zawodowe życie spędzała w tym samym pokoju, często na tym samym stanowisku i w jednej firmie. Pomimo, że zmiana pracodawcy niewątpliwie wiąże się ze stresem, obawą przed natłokiem nowych obowiązków czy utratą stabilizacji, coraz więcej osób decyduje się na ten krok. Co nas do tego skłania? Jak pokazuje badanie są to najczęściej dwa czynniki; przede wszystkim większe zarobki lub możliwość awansu na wyższe stanowisko. 

 

Zwrot podatku z Holandii. Jeśli pracowałeś w Holandii, w większości przypadków - musisz się rozliczyć. Warto też ubiegać się o Zorgtoeslag który za rok 2017 wynosił: 88 EURO / miesiąc.

Jak uzyskać zwrot podatku w Holandii?

Zwrot podatku przysługuje osobie, która legalnie pracowała w Holandii i miała odprowadzane zaliczki na podatek dochodowy przekraczające obowiązkowy podatek w stosunku do osiągniętego dochodu lub kwalifikuje się na doliczenie ulg podatkowych. 

 

Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Kościuszki 10
39-100 Ropczyce
biuro@europersonnel.pl
tel./fax: 17 22 27 137
tel. 17 22 27 824