Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
Uzyskaj zwrot podatku z zagranicy
  • zasiłek Zorgtoeslag
  • zasiłek Kinderbijslag
  • rozłąkowe
Zgłoś się do nas i odzyskaj podatek.

Planujesz wyjazd za granicę w celach zarobkowych? W Holandii dużym zainteresowaniem cieszy się praca na magazynie. To doskonała opcja na zatrudnienie stałe oraz sezonowe. Do obowiązków osób na stanowisku magazyniera należą głównie czynności dotyczące przyjmowania, przechowywania i wydawania towarów. Ponadto pracownicy są odpowiedzialni za bieżącą obsługę hali i utrzymanie porządku. Praca w Holandii na magazynie to świetne rozwiązanie zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących osób.

Praca w Holandii na magazynie – jakie stanowiska?

Magazynierzy odpowiedzialni są nie tylko za wykonywanie prostych czynności związanych z przyjmowaniem i wydawaniem produktów. W sektorze tym możesz znaleźć też inne stanowiska pracy. Do nich należą m.in. order picker, operator wózków widłowych czy kontroler jakości. Praca na hali w Holandii jako order picker polega na kompletowaniu zamówień. Wymaga ona dobrej organizacji, szybkości działania i dokładności. Operator maszyn odpowiedzialny jest przede wszystkim za transportowanie towarów wewnątrz magazynu. Z kolei najważniejsze zadania kontrolera jakości to weryfikowanie stanu produktów. Niezależnie od tego, na jakie stanowisko się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że praca w Holandii bez języka na magazynie to idealna okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego i osobistego rozwoju.

Praca w Holandii w magazynie – zalety

Praca na magazynie w Holandii to gwarancja wielu korzyści dla pracowników. Wybierając naszą ofertę, możesz liczyć na stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego, a także wysokie wynagrodzenie. Co więcej, na tym stanowisku będziesz współpracował z osobami z innych krajów, co tworzy doskonałą okazję do poznania nowej kultury. Kolejną zaletą jest to, że nie musisz znać języka holenderskiego lub angielskiego, aby móc aplikować na stanowisko magazyniera. To oznacza, że praca w Holandii na magazynie bez języka to świetny wybór dla każdego.

Praca na hali w Holandii – co zapewniamy pracownikom?

Zanim zaaplikujesz na stanowisko magazyniera, zobacz, na co możesz liczyć. Nasza agencja zapewnia stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy i dużą liczbę godzin, dzięki czemu masz możliwość zarobienia sporych pieniędzy. Gwarantujemy również liczne dodatki do wypłaty, a także ubezpieczenie zdrowotne i zakwaterowanie. Osoby, które podejmują się pracy w Holandii na magazynie, mogą liczyć też na wsparcie koordynatora.

 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zatrudnienia na magazynie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie przekażemy szczegółowe informacje.

wstecz
Subskrypcja
Wpisz swój adres mailowy, aby być na bieżąco najnowszymi ofertami pracy!
Skontaktuj się z nami
Euro Personnel
Agencja Pracy
ul. Fabryczna 6a/4
39-120 Sędziszów Małopolski